Komórki Sklep

Od kiedy firma zaczęła swą działalność komercyjną w roku 1996 pod marką E-Halo, szybko zyskała pozycję jednej z największych polskich firm z branży telefonicznej. PTC współpracujące z E-Halo oferuje usługi oparte na licencjach: GSM 700, GSM 800, a także najszybszy bezprzewodowy dostęp do Internetu – tzw. usługę blueconnect.

PTC obsługuje 12 mln klientów; obejmuje swoim zasięgiem niemal 100% powierzchni i mieszkańców kraju. Dlatego też jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o jakość usług. Firma rozwija się coraz szybciej wzbogacając co i rusz swe usługi o nowsze rozwiązania technologiczne. A już w sierpniu długo oczekiwany iPhone 3G. ,,Komórki Sklep” jest to nazwa utrzymywana od wielu lat zaraz po nazwie E Halo, ale ze względu na poszerzenie świadczonych usług nastąpiły spekulacje odnośnie nazwy. Jest nawet organizowany konkurs dotyczący nazwy firmy najbardziej kreatywne i twórcze pomysły są mile widziane. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu są podane na stronie internetowej gdzie również jest podana nagroda konkursowa. Konkurs jest w obecnej sytuacji trafnym rozwiązaniem zdaniem managera firmy, gdyż priorytetową sprawą jest teraz planowanie kolejnych punktów, które prawdopodobnie będą nosiły jako punkty pośrednie całej firmy nazwę ,,Komórki sklep”.

Póki co nazwy czy plany rozbudowy sieci sklepów nas klientów nie dotyczą bezpośrednio więc warto zainteresować się póki co promocjami jakie przygotowano dla nas. Wszelkie informacje uzyskają państwo na miejscu u konsultantów lub również na stronie internetowej.   

Opublikowano w